Як приготувати 0,5 літрів цукрового сиропу з масовою часткою 20% густина води 1г/мл​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Милана.

Ответ:

Формула сахарозы (сахара) - C12H22O11.

25% = 0,25

m(C12H22O11) = 300г*0,25 = 75г

m(H2O) = 300г-75г = 225г

V(H2O) = 225г:1г/см3 = 225 см3

1 см3= 1мл

225 см3 = 225 мл

Объяснение: