Яку масу молочної кислоти можна одержати під час бродіння 126г глюкози.Відносний вихід молочної

кислоти становить 80%

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Каролина.

Ответ:

100,8г

Объяснение:

C6H12O6--> 2C3H6O3

n(глюкозы) = 126/180=0,7 моль

n теор(молочной кислоты) = 0,7*2=1,4

n практ(молочной кислоты) = 1,12

Масса= 1,12*90=100,8г