Скільки молекул містяться у а) 120 г Магній оксиду; б) 15 г Алюміній сульфіду?помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошевой Назар.

M(MgO) = 40 г/моль

n = m ÷ M

n(MgO) = m(MgO) ÷ M(MgO) = 120 г ÷ 40 г/моль = 3 моль

n = N ÷ NA

N(MgO) = n(MgO) × NA = 3 моль × 6,02 × 10²³ = 18,06 × 10²³

M(Al2S3) = 150 г/моль

n = m ÷ M

n(Al2S3) = m(Al2S3) ÷ M(Al2S3) = 15 г ÷ 150 г/моль = 0.1 моль

n = N ÷ NA

N(Al2S3) = n(Al2S3) × NA = 0.1 моль × 6,02 × 10²³ = 0,602 × 10²³