Обчисліть відносну молекулярну масу спирту хімічна формула якого C2H5OH​


Ответы на вопрос

Отвечает Бебякина Лиза.

Ответ:

Mr(C₂H₅OH)=46

Объяснение:

Mr(C₂H₅OH)=2×Ar(C)+5×Ar(H)+Ar(O)+Ar(H)=2×12+5×1+16+1=46