Для підгодівлі кімнатних рослин використовують розчин з масовою часткою калій сульфату 2 %.

Обчисліть маси калій сульфату і води, необхідні для приготування такого розчину масою 250 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мигунов Алексей.

Ответ:

2% - на 100 г раствора- 1 г вещества. Тогда на 250 г раствора- х г вещества. 100-2, 250-х х= 250*2/100=5 г

Объяснение:

Отвечает Маслова Анастасия.

Решение:

  1. 250*2=500
  2. 500÷100=5г

Ответ: 5 г