Срочно!!!! Даю 50 баллов!!!! Обчисліть масу солі, що утворюється під час взаємодії ВаО з розчином

масою 150 г, з масовою часткою Н2SO4 - 9,8%

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Кирилл.

Ответ:

30 а не 50, обман, не честный ты

Отвечает Браунг Данил.

Ответ:BaO+H2So4=Baso4+h2o

M(h2so4)=150г ×0.098=14.7 г

N (h2so4)=14.7/98=0.15 моль

N(baso4)=0.15моль ×233г/моль=34.95г

Объяснение: