Як iз 20г кристалізаційної соди приготувати розчин, у якому масова частка натрій корбонату

становить 10% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ласыгина Анна.

Объяснение:

w(Na2CO3)= m(Na2CO3):(m(Na2CO3) + m(H2O)•100%

mH2O=x

10%=20:(20+x)•100%

2000=200+10x

10x=1800

x=180г воды

Проверим себя:

w(Na2CO3)= m(Na2CO3):(m(Na2CO3) + m(H2O)•100%=20:(20+180)•100%=10%