Скільки молекул міститься в хлорі кількістю речовини 12 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cl2) = 12 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(Cl2)

N(Cl2) = Na *n = 6,02*10²³ * 12 =7,224 *10²⁴ молекул