Натрій хлорид масою 80грамм розчинили у воді масою 100грпм.яка масова частка натрій хлориду у

добутому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Баяндин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 80 г

m(р-ля) = 100 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 80 + 100 = 180 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 80 / 180  *100% =44%