9 клас задача 1 У розчині массою 300гр з масовою часткою KOH 2% розчинили 20 гр гідроксиду.

Обчислити масову частку задача 2 До розчину цукру массою 200 гр з масовою часткою цукру 0,2 долили 100 мл води. Якою стала массова частка

Ответы на вопрос

Отвечает Исатаева Гүлшат.

Объяснение:

m1(KOHр-ра)=300г

w1(KOHр-ра)=2%

m2(KOHр-ра)=20г

w(р-ра)-?

m(KOH)=m(KOH)•w=300•0.02=6г

w(р-раKOH)=m(KOH):(m1(KOHр-ра)+m(KOHр-ра))=6:(300+20)=0.01875 или 1.875%

2.

m1(сахара)=200г

w1(сахара)=0.2%

m(Н20)=20г

w(р-ра)-?

mсахара =m(р-ра сахара)•w=200•0.002=0.4г

w(р-ра сахара)=m(сахара):(mсахара р-ра)+m(Н2О))=0.4:(200+20)=0.0018 или 0.18%