Обчислити масу 25% розчину калій хлориду, якщо маса солі складае 36 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

W(в-ва) = 25%

m(в-ва) = 36 г

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) =m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 36 *100% / 25% =144 г