ПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!! Яка маса має повітря в кімнаті об'ємом 90м^3?

Ответы на вопрос

Отвечает Guber Danil.

Ответ:1,165кг

Объяснение:90м^3=900дм^3

n=V:Vm=40,179 моль

m=n*М=40,179*29=1165 г=1,165кг