Яку масу води треба додати до 700г розчину лугу з 45% одержати 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурський Богдан.

Відповідь:

m()=700*45/100=315

m()=700+m(H2O)

10%=315*100/(700+m(H2O)

10*(700+m(H2O)=315*100

7000+10m(H2O)=31500

10m(H2O)=31500-7000

10m(H2O)=24500

m(H2O)=24500/10=2450г

Пояснення: