СРОЧНО розрахувати скільки потрібно солі та води для приготування розчину масою 100 з масовою

часткою калію хлориду 5%

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лера.

Відповідь:

m(солі)=100*5/100=5г

m(H2O)=100-5=95г

Пояснення: