Хлоридну кислоту нейтралізували розчином натрій гідроксиду масою 200 г і масовою часткою 18 %.

Визнач масу солі (г), яка утворилася в результаті реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Відповідь:

m(NaOH)=200*18/100=36г

NaOH+HCI=NaCI+H2O

M(NaOH)=40г/моль

M(NaCI)=58,5г/моль

n(NaOH)=36/40=0,9моль

nNaOH:nNaCI=1:1

n(NaCI)=0,9моль

m(NaCI)=0,9*58,5=52,65г

Пояснення: