масові частки Сульфуру і Гідрогену в речовині відповідно 94,12% і 5,88%. Відносна молекулярна маса

цієї речовини 34.Знайдіть молекулярну формулу речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Микитин Петя.

Відповідь:

Mr(S)=32

Mr(H)=1

w(S)=94,12=0,9412

w(H)=5,88=0,0588

N(S)=34*0,9412/32=1

N(H)=34*0,0588/1=2

молекулярна формула H2S

Пояснення: