Скільки грамів AlCl3 потрібно взяти для приготування 2 л 0,3М розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Есенина Мария.

Ответ:

80 320 г

Объяснение:

дано

m(ppa) = 400 g

W = 0.2

--------------------

m(соли) - ?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W = 400 * 0.2 = 80 g

m(H2O) = m(ppa) - m(соли) = 400 - 80 = 320 g

ответ 80 г , 320 г