Знайди число енергетичних рівнів в атомі хімічного елемента VA групи, якщо масова частка Гідрогену

в його хімічній сполуці з Гідрогеном дорівнює 0,08824. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботова Алёна.

Відповідь:

EH3

w(E)=1-0,08824=0,91176

M(E)=0,91176*3/0,08824=31

E- ФОСФОР- елемент ІІІ періоду

число енергетичних рівнів - 3

Пояснення: