Визначте масу бензену, який утвориться при взаємодії з ацетиленом об‘ємом 112 л при пропусканні

його над прожареним вуглицем?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Наталия.

Відповідь:

3С2Н2⇒С6Н6

М(С6Н6)=78г/моль

n(C2H2)=112/22,4=5моль

nC2H2:nC6H6=3:1

n(C6H6)=5/3=1,7моль

m(C6H6)=78*1,7=132,6г

Пояснення: