Помогите с химией. Нужно решить задачу. С дано, решением , ответом. Обчисліть масу розчину, що

містить 60 г лугу, якщо масова частка розчиненої речовини дорівнює 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Айбулат.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(щелочи)=60 г

w(щелочи)=10 %

Найти

m(раствора)-?

Решение

m(раствора)=m(щелочи)*100/w(щелочи)=60*100/10=600 г