У 142,8 мл води розчинили 57,2 г кристалічної соди. Обчисліть масову частку солі в утвореному

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Катаева Олеся.

Ответ:

масова частка солі = 26,8%

Объяснение:

масова частка солі в утвореному розчині = маса солі/маса всього розчину=57,2/(57,2+142,8)=57,2/200=0,286=26,8%

маса води = об'єму тому що густина води = 997 кг/м³ ≈ 1 кг/м³ ≈ 1 г/мл³