є 48г розчину масова частка солі в якому становить 5,21% яка маса води в цьому розчині? дуже

срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Богдан.

Ответ:

Дано:

m(розчину)=48 г

w(солі)= 5,21%

Знайти: m (H2O)- ?

Розв'язок:

m(H2O)= m(розчину)-m(розчиненої речовини "солі")

m(солі) = m(розчину)×w/100%=48×5,21/100%= приблизно 2,5 г., якщо точніше то 2,5008 г.

m(H2O) = 48-2,5=45,5 г.

Одне питання,чи не помилилися Ви ,масова частка точно становить 5,21 %?