Здійснити перетворення, назвати продукти реакції та вказати, до якого класу неорганічних сполук

належить кожна сполука: СО 2  СаСО 3  CaO  CaCl 2  СаСО 3

Ответы на вопрос

Отвечает Серова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

CO2 + CaO = CaCO3 ( карбонат кальция, соль)

CaCO3 = CaO + CO2  (оксид кальция- оксид, оксид углерода(IV) - оксид)

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O (хлорид кальция - соль, вода- оксид)

CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3↓ + 2NaCl (карбонат кальция, хлорид натрия - соли)