Укажіть формулу речовини Х, яка бере участь у реакції, що вiдповiдає скороченому йонному рівнянню X

+ 6H = 2Al + 3H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаганбетова Фатима.

Объяснение:

X + 6H = 2Al + 3H2O

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

Al2O3+6H = 2Al+3H2O- сокращённое ионное

Al2O3+6HCl = 2AlCl3+3H2O- молекулярное

Al2O3+6H+6Cl = 2Al+6Cl+3H2O- полное ионное