Спалили просту речовину х в результаті добули оксид х О2,з відносною густиною за гелієм 16.

Визначити сполуку х.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Полина.

Ответ:

S

Объяснение:

М(ХО2)=16×4=64 г/моль

М(Х)= 64-32=32-------->SO2