Знайдіть відносні молекулярні (формульні) маси для речовин: Al203 НЗРО4 Са(ОН)2 H2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратов Павел.

Ответ:

Mr(Al2O3)=Ar(Al)•2+Ar(O)•3=27•2+16•3=54+48=102

Mr(H3PO4)=Ar(H)•3+Ar(P)•1+Ar(O)•4=1•3+31•1+16•4=3+31+64=98

Mr(Ca(OH)2)-не знаю

Mr(H2SO4)=Ar(H)•2+Ar(S)•1+Ar(O)•4=1•2+32•1+16•4= 2+32+64=98