зовнішній енергетичний рівень атома елемента має бути ns1. Відносна молекулярна маса його оксиду

дорівнює 94. Назвіть цей елемент та обчисліть його масову частку в оксиді​

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирёва Яна.

Ответ:

Дано:

Mr(R2O)

________

W(R)-?

Розв'язування:

R=(94-16)÷2=38 K(Калій)

W=(39×2)÷94×100%=8%