При температурі 400˚С деяка хімічна реакція закінчується за 10 хв., а температурний коефіцієнт її

швидкості дорівнює 2. Скільки часу ця реакція відбуватиметься при температурі 350˚С?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.


Если при температуре 400 за 10 минут, то при 350 скорость будет меньше, а времени - больше потребуется.
x/10 = 2^400-350/10
X/10 = 2^5
X/10 = 32/1
X = 320 минут или 5 часов