Знайди відносну малекулярну масу речовини: Mr(Mg3N2)


Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

100

Объяснение:

Mr(Mg3N2) = 3*Ar(Mg) + 2*Ar(N) = 3*24 + 2*14 = 100