Обчисліть масу фурум (||) гідроксиду , що утворить при взаємодії 504г 10% розчину ферум (||)

хлориду з натрій гідроксиду .

Ответы на вопрос

Отвечает Слободкин Максим.

Ответ:

Объяснение:

m((FeCL2)=m(p-pa)×w(FeCl2)=504*0.1=50.4г

FeCl2  молярная масса: 127 г/моль

Fe(OH)₂  молярная масса: 90 г/моль

50,4г                             хг

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2↓ + 2NaCl

127г/моль                   90г/моль

х=(50,4*90)/127=35,7г гидроксида железа (II)