Обчисліть масу кристалогідрату Fe2(SO4)3*9H2O яку необхідно взяти для добування 5,35 г ферум (III)

гідроксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Объяснение:

Fe2(SO4)3·9H2O - нонагидрат сульфата железа(|||), молекулярная масса 562г/моль.

Fe(OH)3 Молекулярная масса: 107г/моль

Fe2(SO4)3·9H2O + 6NaOH → 2Fe(OH)3 + 3Na2SO4 + 9H2O

n(Fe(OH)3)=m/M=5.35/2*107=0.025моль

n(Fe(OH)3)=n(Fe2(SO4)3·9H2O)

m(Fe2(SO4)3·9H2O)=n*M=0.025*562=14.05г