У деякій сполуці масові частки елементів становлять: Сульфуру – 84,21 %, Карбону – 15,79 %.

Визначте формулу цієї сполуки.

Ответы на вопрос

Отвечает Старовойтов Андрей.

Знаходимо молекулярну масу газу:29*3,93=114 г/моль.

Знаходимо масу карбону: 114*0.8421=96

Знаходимо кількість атомів карбону у сполуці:

96:12=8

Знаходимо масу гідрогену у цьому газі: 114*0.1585=18.

Так як маса Гідрогену складає 1, то кількість атомів також буде дорівнювати 18

Формула сполуки: C8H18(Октан)