Доберіть коефіцієнти в наведених схемах реакцій та вкажіть, які з них належать до реакцій

заміщення: a) Zn + AgNO3 = Zn(NO3) + Ag б) СаСI2 + AgNO3 = Ca(NO3) + AgCI⬇️в) Fe203 + H2= Fe + H20 г) Са + H,0 = Ca(OH), + H2⬆️д) К20+ H3PO= К3PO4 + H20e) CaO + HNO = Ca(NO3)2 + H20​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзилова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

a) Замещения

Zn + 2AgNO3 = Zn(NO3)2 + 2Ag

б) Обмена

СаСI2 + 2AgNO3 = Ca(NO3)2 + 2AgCI⬇️

в) Замещения

Fe203 + 3H2= 2Fe + 3H20

г) Замещения

Са + 2H20 = Ca(OH)2 + H2⬆️

д) Обмена

3К20+ 2H3PO4= 2К3PO4 + 3H20

e) Обмена

CaO + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H20​