Обчисліть відносну молекулярну масу речовин: PbCl2,H2O2,FeS,P2O5,Br2,C2H6


Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Артем.

Ответ:

Mr(PbCl2) = 277, Mr( H2O2) = 34, Mr( FeS) = 88, Mr( P2O5) = 142, Mr( Br2) = 160, Mr( C2H6) = 30

Объяснение:

Mr(PbCl2) = 207 + ( 35× 2) = 277

Mr(H2O2) = 1 + 1 + (16 × 2) = 34

Mr( FeS) = 56 + 32 = 88

Mr( P2O2) = ( 31× 2 ) + ( 16 × 5 ) = 142

Mr( Br2) = 80 + 80 = 160

Mr( C2H6) = ( 12 × 2 ) + ( 1 × 6 ) = 30