речовина пірит складається з атомів феруму та сульфуру і має відносну формульну масу 120. визначте

хімічну формулу цієї речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Перов Андрей.

Ответ:

Дано: Mr(FeSx)=120

Знайти: формулу FeSx-?

Розв'язання:

За визначенням Mr(FeSx)=Ar(Fe)+х•Ar(S)=56+х•32, за умовою задачі Mr(FeSx)=120. Прирівняємо ліві та праві частини рівностей, отримаємо алгебраїчне рівняння:

56+х•32=120

х•32=120 - 56

х•32=64

х=64:32

х=2

Объяснение:

Отже, формула FeS2