H2O, Na2O, HF CaO, MgO, ZnO Also, B03 Валентності деяких хімічних елементів Валентність Хімічний

елемент Приклади сполук Валентність стала 1 H, Li, Na, K, F ІІ O, Ca, Mg, Ba, Zn 7 В. А. Валентність змінна Till Си Il im Fe, Co, Ni II i IV C, Sn, Pb III V P I, II, VI Cr I, IV, VI S Cu20, CuO FeO, Fe2O3 CO, CO2 PH, P.Os Cro, Cr2O3, Cro, HOS, SO2, SO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Маткин Илья.

Ответ:

1 Na2O Na(1) O(2); CaO Ca(2) O(2); H2O H(1) O(2); MgO Mg(2) O(2)

Fe2O3 Fe(3) O(2)

2  4Al2(SO4)3. 4 молекулы сульфата алюминия. 8 атомов алюминия,

3 атома серы, 12 атомов кислорода.

5Mg3(PO4)2. 5 молекул Ортофосфата магния. 15 атомов магния,

2 атома фосфора, 8 атомов кислорода.

3 ZnI2 → Zn + I2 разложения  

  4Li + O2 → 2Li2O   соединении

  3Zn + 2H3PO4 → Zn3(PO4)2 + 3H2↑ окислительно- восстановительная

  FeCl3 + 3NaOH → Fe(OH)3 + 3NaCl замещения  

4  3 г.                       х

   2Zn   +  O2  =  2ZnO

   65 г/моль         81  г/моль

   130                   162

   m(ZnO)=3*162/130=3,7 г

5  М(K2SO3) = (2*39)+32+(16*3)=158 г/моль

   M(Mg3(PO4)2) = (24*3)+(31*2)+(16*8)=262 г/моль

Объяснение: