Однакову чи різну масу мають 6,72л.H2S чи 2,24л вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Поночевный Роман.

Ответ:

різну

Объяснение:

6,72л.H2S

1. Знайдемо кількість H2S

n=\frac{V}{Vm}=\frac{6.72}{22.4}=0.3 моль

2. Знайдемо масу H2S

m=n*M= 0.3*34=10.2 Г

2,24л вуглекислого газу

1. Знайдемо кількість С02

n=\frac{V}{Vm}=\frac{2.24}{22.4}=0.1 моль

2. Знайдемо масу С02

m=n*M=0.1*44=4.4г