Складіть молекулярне та повне йонне рівняння однієї з реакцій йонного обміну за схемою Zn2+ + PO43–

→ Zn3(PO4)2↓

Ответы на вопрос

Отвечает Шония София.

Zn(2+) + PO4(3-)=Zn3(PO4)2↓

Молекулярне: 3ZnCl2 + 2Na3PO4=6NaCl + Zn3(PO4)2↓

Йонне повне: 3Zn(2+) + 6Cl(-) + 6Na(+) + 2PO4(3-) =6Na(+) + 6Cl(-) + Zn3(PO4)2↓

Скорочене:Zn(2+) + PO4(3-)=Zn3(PO4)2↓