Назвіть елемент за такими даними: знаходиться в 5 групі. відносна молекулярна маса вищого оксиду

230​

Ответы на вопрос

Отвечает Анпилогов Матвей.

E-це будь-який елемент

Ar(E2O5)=2*Ar(E)+5*Ar(O)=230

2*Ar(E)+5*16=230

2*Ar(E)+80=230

2*Ar(E)=230-80

2*Ar(E)=150

Ar(E)=150:2

Ar(E)=75

Відносна молекулярна маса вийшла 75, дивимось в таблицю та шукаємо елемент у якого така маса. Це Арсен(As).