Обчисліть відносну молекулярну масу сполуки, у складі якої 2 атоми Брому й 5 атомів Оксигену.​


Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Mr(Br2O5) = 2Ar(Br) + 5Ar(O) = 2*80 + 5*16 = 240