196. Наведіть не менше двох прикладів реакцій: а) сполучення; в) заміщення; б) розкладу; г) обміну.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фокин Дима.

Ответ:

Объяснение:

а) сполучення;  

C + O2 = CO2

CaO + H2O = Ca(OH)2

Na2O + CO2 = Na2CO3

б) розкладу;

CaCO3 = CaO + CO2↑

Cu(OH)2 = CuO + H2O

2KCLO3 = 2KCl + 3O2↑

в) заміщення;

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2 ↑

CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu

Mg + 2HCL = MgCl2 + H2↑

г) обміну

NH4CL + NaOH = NaCl + NH3↑ + H2O

AgNO3 + KBr = AgBr↓ + KNO3

Ba(NO3)2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2 HNO3