Обчисліть масу осаду що утворився при додаванні 208г розчину барій хлориду з масовою часткою BCl2

10% до розчину що містить натрій сульфат​

Ответы на вопрос

Отвечает Репетий Дима.

Объяснение:

m(BaCl2)=208г

w(BaCl2)=10%

m(BaSO4)=?

m(BaCL2)=mp-pa×w(BaCl2)=208×10=20.8г

Молярная масса BaSO₄: 233г/моль

Молярная масса Na2SO4: 144г/моль

                       

BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaCL

20,8г.Na2SO4                Хг ВaSO4

144г/мольNa2SO4      233г/мольВaSO4

х=33.65г сульфата бария