До розчину масою 50 г з масовою часткою барій хлориду 0,3 долили розчин цієї ж солі масою 150 г з

масовою часткою 0,6. Обчисліть масову частку солі в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Качан Діана.

Відповідь:

m(розчину)=50+150=200г

w=(50*0,3+150*0,6)/200=105/200=0,525=52,5%

Пояснення: