Визначте масову частку (%) лужного елемента в речовині, формула якої K2CO3 А 58,2; Б 61,7; в 39,4;

г 56,5.​ сроооочно

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллова Карина.

Ответ:

Объяснение:

K2CO3

M(K2CO3)=Ar(K)*2+Ar(C)+Ar(O)*3=39*2+12+3*16=138

w(K)=Ar(K)*2*100/M(K2CO3)

w(K)=39*2*100/138=56.5 %