Вычислите массу серы, которая потребовалась для получения 27л сероводорода


Ответы на вопрос

Отвечает Берестовой Илья.

Відповідь:

1. 27000 г /34г на моль = 794 моль - кількість речовини сірки

2. 2.794моль* 32  = 25 400 г - маса речовини сірки

3.25,408 г= 25,4л - перетворення

Можна скоротити до 25 л сірки

Або скористатися пропорцією

Водню 2/34

Сірки 32/34

Маса сірки 27/34 * 32 = 25,4л

Пояснення:

Маса речовини сірководню 2+32= 34 г моль

Маса сірки 34 - 2= 32 моль