100 Балов!!!! Скорочене йонне рівняння а) амоній сульфат і кальцій гідроксид, б) амоній нітрат і

калій гідроксид​

Ответы на вопрос

Отвечает Гетман Даша.

1.(NH4)2SO4 + Ca(OH)2 = 2NH3 + 2H2O + CaSO4

2NH4(+) + SO4(2-) Ca(OH)2 = 2NH3 + 2H2O + CaSO4

2. NH4NO3 + KOH = NH3 + H2O + KNO3

NH4(+) + OH(-) = NH3 + H2O