Яку масу натрій гідроксиду потрібно взяти,щоб приготувати 200мл 0,5 М розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

4 г

Объяснение:

1. Визначимо, скільки речовини міститься в 200 мл розчину - 0,2×0,5 = 0,1 моль.

2. Молярна маса NaOH - 23+16+1=40 г/моль

3. Маса 0,1 моль NaOH -- 40×0,1 = 4 г.