Визначте масу йоду, що виділився в результаті взаємодії розчину калій йодиду, підкисленого

сульфатною кислотою зі 152 мл розчину калій перманентну з масовою часткою солі 6% та густиною 1,04 г/мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксылык Света.

Ответ:

Объяснение:

2kmno4+10ki+8h2so4=6k2so4+2mnso4+5i2+8h2o

V(Kmno4)=w(Kmno4)*v(р-р)=152*0,06=9,12мл

m(Kmno4)=pv=9,12*1,04=9,4848

n(Kmno4)=m/M=9,4848/158=0,06

2(Kmno4). 5(I2)

----= ---------

0,6моль(Kmno4). X(n(I2))

2x=0,3

X(n(I2))=0,15

m(I2)= 0,15*254=38,1г