Пожалуйста срочно! заранее спасибо У результаті дії на бензен масою 39 г надлишку хлороетану за

наявності каталізатора утворився етилбензен. Визначте масу продукту реакції у грамах.

Ответы на вопрос

Отвечает Аллаярова Рушания.

Ответ:

53г

Объяснение:

Дано:

m(C6H6)=39г

Знайти:

m(C8H10)-?

Розв'язок:

C6H6 + C2H5Cl = C8H10 + HCl

m(C6H6)= 39. m(C8H10)= x

m(C6H6) = v•M= 78. m(C8H10) = v•M= 106

39/78=x/106

x=38•106/78=53г

Відповідь: 53г