Укажіть відносну молекулярну масу фруктози хімічна якої C11H22O11 а) 330 б) 290 в)280 г)250


Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинова Амелия.

Ответ:

Mr[C11H22O11] = Ar[C] * 11 + Ar[H] * 22 + Ar[O] * 11 = 12.0107 * 11 + 1.00794 * 22 + 15.9994 * 11 = 330.28578 = 330

Объяснение: